www.drozd.com.pl : strona główna : napisz do nas :

Strona głównaFirmaOfertaReferencjeGaleriaAktualno¶ciKontaktNasza oferta


Zajmuję się działalnością związaną z ochroną od 1988 r., kiedy to budowałem od podstaw pierwszą na lubelskim rynku agencję ochrony - "MIRO". Nie da się wyliczyć, jakie działania...

czytaj więcej...


swiat imprez

BARIERKI OCHRONNE, SPRZĘT, ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE

Oferujemy możliwość wynajmu barierek ochronnych, niezbędnych do prawidłowego zabezpieczenia każdej imprezy. Dysponujemy:

  • barierkami lekkimi typu securistar® o wymiarach 220 cm x 105 cm, które mogą być wykorzystane do wygrodzenia boków sceny, przejść i innych miejsc, gdzie nie przewiduje się szczególnego naporu ludzi;
  • barierkami ciężkimi typu „mojo” o wymiarach 120 cm x 124 cm, przeznaczonymi do wygradzania przodu sceny i innych miejsc, gdzie spodziewany jest duży napór tłumu.

Posiadamy namioty o różnych wymiarach (3x3, 3x4, 4x6, 5x6 i 5x12), odpowiednie na garderoby, zaplecze organizacyjne, catering itp. Proponujemy możliwość ich wyposażenia w stoły, ławy, krzesła, oświetlenie, lustra, wieszaki itp.

Oferujemy możliwość wynajęcia barierek i namiotów z kompleksową obsługą, obejmującą przywiezienie i rozstawienie ich w określonym miejscu i zgodnie z wymaganiami zamawiającego oraz demontaż po imprezie i transport z powrotem do magazynu. Barierki lekkie (securistar®) wynajmujemy również loco magazyn.

We współpracy z naszym partnerem biznesowym proponujemy zabezpieczenie medyczne imprez masowych, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa – ambulanse typu „S” i „P”, lekarze, ratownicy medyczni, patrole medyczne, punkty pomocy medycznej, koordynator medyczny imprezy.