www.drozd.com.pl : strona główna : napisz do nas :

Strona głównaFirmaOfertaReferencjeGaleriaAktualnościKontaktNasza oferta


Zajmuję się działalnością związaną z ochroną od 1988 r., kiedy to budowałem od podstaw pierwszą na lubelskim rynku agencją ochrony - "MIRO". Nie da się wyliczyć, jakie działania...

czytaj więcej...


swiat imprez

OCHRONA IMPREZ

Biuro Ochrony Businessu jest firmą o największym w regionie doświadczeniu w zabezpieczaniu imprez masowych. Rozpoczęliśmy świadczenie usług w tej specyficznej formie ochrony jako pierwsi w naszym województwie, tuż po uchwaleniu przepisów regulujących wymagania stawiane organizatorom imprez w tym zakresie, to jest w 1997 roku.
Przez kilkanaście lat, które minęły od tej chwili, co roku poświęcamy od kilku do kilkudziesięciu tysięcy godzin roboczych na pracę przy ochronie imprez. W ostatnich latach jest to podstawowa forma usług świadczonych przez Biuro Ochrony Businessu. Zabezpieczaliśmy bardzo różne imprezy - poczynając od firmowych eventów, a kończąc na dużych imprezach plenerowych i halowych, jedno i wielodniowych.

Chronione cyklicznie przez Biuro Ochrony Businessu były i są m.in. lubelskie imprezy studenckie: "Kozienalia", "Juwenalia", "Medykalia" i "Kulturalia" oraz - przykładowo: Dożynki Powiatowe na lotnisku w Radawcu, "Festiwal Sobowtórów", "Urodziny Papieża", impreza z okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej, Dni Chełma, Dni Świdnika, Dni Firleja, Dni Cieszanowa, prestiżowe imprezy, takie jak: festyn z okazji otwarcia nowego mostu na Wiśle w Puławach "Spotkajmy się na moście", dwa spektakle operowe "La Traviata" w hali "Globus" w Lublinie, "Dni Konia Arabskiego" w Janowie Podlaskim, "Reggae Dub Festival" w Bielawie k/Wrocławia i wiele, wiele innych...

Dysponujemy kilkuset współpracownikami posiadającymi uprawnienia do pracy przy zabezpieczaniu imprez i kilkudziesięcioma z uprawnieniami kierowników do spraw bezpieczeństwa, a także specjalnie przeszkoloną grupą do ochrony osobistej. Opracowujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy, co ułatwia organizatorowi załatwianie formalności.

Krzysztof Drozd, właściciel Biura Ochrony Businessu , jest autorem jedynej, jaka ukazała się na rynku, książki kompleksowo omawiającej zagadnienia związane z ochroną imprez - "Bezpieczeństwo imprez masowych" (BOB, 2003), skryptu dla słuchaczy studium dla pracowników ochrony poświęconego zabezpieczaniu imprez (O'Chikara, 2006), wielu artykułów publikowanych na łamach OMZ "Ochroniarz" w latach 2000 - 2004 oraz kompleksowego opracowania dokumentacji dla hali "Globus" w Lublinie (w tym regulaminu obiektu, instrukcji dotyczącej zabezpieczania imprez masowych, wzorcowych planów zabezpieczenia imprez odbywających się w tym obiekcie).

ZABEZPIECZYMY KAŻDĄ IMPREZĘ!

Proponujemy również inne usługi związane z organizacją imprez:

  • zabezpieczenie medyczne,
  • sprzątanie,
  • catering,
  • pełną logistykę (wynajem autokarów, transport artystów, uczestników, rezerwacje hoteli, wynajem namiotów itp.)