www.drozd.com.pl : strona główna : napisz do nas :

Strona głównaFirmaOfertaReferencjeGaleriaAktualno¶ciKontaktNasza oferta


Zajmuję się działalnością związaną z ochroną od 1988 r., kiedy to budowałem od podstaw pierwszą na lubelskim rynku agencję ochrony - "MIRO". Nie da się wyliczyć, jakie działania...

czytaj więcej...


swiat imprez

OCHRONA IMPREZ

Biuro Ochrony Businessu jest firmą o największym w regionie doświadczeniu w zabezpieczaniu imprez masowych. Rozpoczęliśmy świadczenie usług w tej specyficznej formie ochrony jako pierwsi w naszym województwie, tuż po uchwaleniu przepisów regulujących wymagania stawiane organizatorom imprez w tym zakresie, to jest w 1997 roku. Przez kilkanaście lat, które minęły od tej chwili, co roku poświęcamy od kilku do kilkudziesięciu tysięcy godzin roboczych na pracę przy ochronie imprez. W ostatnich latach jest to podstawowa forma usług świadczonych przez Biuro Ochrony Businessu.

Zabezpieczaliśmy bardzo różne imprezy – poczynając od firmowych eventów, a kończąc na dużych imprezach plenerowych i halowych, jedno i wielodniowych. Chronione cyklicznie przez Biuro Ochrony Businessu były i są m.in. lubelskie imprezy studenckie: „Kozienalia”, „Juwenalia”, „Medykalia” i „Kulturalia” oraz – przykładowo: Dożynki Powiatowe na lotnisku w Radawcu, „Festiwal Sobowtórów”, „Urodziny Papieża”, impreza z okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej, Dni Chełma, Dni Świdnika, Dni Firleja, Dni Cieszanowa, prestiżowe imprezy, takie jak: festyn z okazji otwarcia nowego mostu na Wiśle w Puławach „Spotkajmy się na moście”, spektakle operowe „La Traviata” i „Nabucco” w hali „Globus” w Lublinie,”Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem” na pl. Zamkowym w Lublinie, „Breakout Festival” w Cieszanowie, „Reggae Dub Festival” w Bielawie k/Wrocławia i wiele, wiele innych… Od kilku lat uczestniczymy w zabezpieczaniu tak dużych imprez, jak „Open’er Festival” w Gdyni czy „Coke Live Festival” w Krakowie. Od roku 2008 zabezpieczamy „Dni Konia Arabskiego” w Janowie Podlaskim.

Dysponujemy kilkuset współpracownikami posiadającymi uprawnienia do pracy przy zabezpieczaniu imprez i kilkudziesięcioma z uprawnieniami kierowników do spraw bezpieczeństwa, a także specjalnie przeszkoloną grupą do ochrony osobistej. Opracowujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy i załatwiamy za organizatora wszelkie formalności związane z uzyskaniem opinii i zezwolenia.

Krzysztof Drozd, właściciel Biura Ochrony Businessu , jest autorem jedynej, jaka ukazała się na rynku, książki kompleksowo omawiającej zagadnienia związane z ochroną imprez – „Bezpieczeństwo imprez masowych” (BOB, 2003), skryptu dla słuchaczy studium dla pracowników ochrony poświęconego zabezpieczaniu imprez (O’Chikara, 2006 i 2012), wielu artykułów publikowanych na łamach OMZ „Ochroniarz” od roku 2000 do chwili obecnej oraz kompleksowego opracowania dokumentacji dla hali „Globus” w Lublinie (w tym regulaminu obiektu, instrukcji dotyczącej zabezpieczania imprez masowych, wzorcowych planów zabezpieczenia imprez odbywających się w tym obiekcie).

ZABEZPIECZYMY KAŻDĄ IMPREZĘ!

Możemy podjąć się również innych działań związanych z organizacją imprez, jak:

  • zabezpieczenie medyczne,
  • sprzątanie,
  • catering,
  • pełna logistyka (załatwienie wynajmu autokarów, transport artystów, uczestników, rezerwacje hoteli itp.),
  • wynajem barierek ochronnych, namiotów, wyposażenia itp.).